Sürdürülebilirlik

Yapılan araştırmalar kömür, benzin, doğalgaz gibi tükenebilir enerji kaynaklarının ömrünü elli yıl olarak belirledi. Bu fosil kaynakların oluşması içinse milyonlarca yıl geçmesi gerekir. Peki, sizce dünyamızın bu kadar ömrü kaldı mı?

Hızla büyüyen, yarınlara umutla koşan Türkiye için kollarımızı sıvadık. Milli kaynaklarımızı koruma ve halkımızın enerji ihtiyacını karşılama amacıyla Kısık ve Yenice olmak üzere iki hidroelektrik santralinin işletimini devralarak çevreyle dost yeşil enerji üretmeye başladık. Yarını bugünden düşünerek sürdürülebilir enerji kaynaklarına, dolayısıyla geleceğe yatırım yapmakta ve kendi enerjisini milli kaynakları tüketmeden üreten bir toplumda ön safhalarda yer alma amacı taşımaktayız.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz yaklaşık elli kişiyi istihdam ederek ülkemizde milli ekonomiyi canlandırmaktadır. Deneyimli personellerimizle şeffaf, sorumlu ve etik bir çalışma ortamı içerisinde kendi fizibilite raporlarımızı hazırlamakta ve yakın gelecekte kuracağımız enerji santrallerinin tasarımını, inşaatını ve işletmesini bizzat kendi bünyemizde yapmaktayız. Yıllık 143 GWh üretim kapasitesine sahip hidroelektrik santrallerimiz bununla kalmayıp yıllar içinde hızla büyüyecek ve çevreyle dost enerji üretimi için bünyesine yeni üretim merkezleri katacaktır.

İşimizi iyi ve doğru yapmak, çalışanımıza değer verip onların memnuniyetini sağlamak, toplumumuzu kalkındırmak amacıyla yerel ekonomiye katkı sağlayıp topluma yatırım yapmak,  milli kaynakları koruyarak çevreyle dost çeşitli enerji üretimleri sağlamak, milli değerlere saygılı; vatanına, milletine candan bağlı bir şirket profili oluşturmak temel prensiplerimiz arasında yer alır.

100% Çevreye Saygı
50 İstihdam
Yıllık 143 GWh Üretim Kapasitesi

Doğal Kaynakları Koruyarak

Sürdürülebilir enerji kaynaklarına yatırım yapıyoruz